Jautā piedāvājumu Biļetes Darba laiki Menu

NAKTSMĪTNES

 

Väsinud palverändur või niisama teeline saab nüüd üksi või perega küsida ööbimist meie lahkest majast. Oleme sisse seadnud kaks tuba, mida ühendab ühine eestuba, kus võimalik hoiustada kaasavõetud toidupoolist või ka ise sellest maitsvaid roogi valmistada. * Kahe toa ees asub pikk söögilaud koos kööginurgaga ( külmik, pliit, nõud, vee keedukann, kohvimasin).

Toad on sisustatud silmas pidades meie eripära- tuba 1 kannab nime Talurahva kamber ja tuba 2 Mõisniku kamber. Mõlemast toast avaneb imeline vaade linnusele.  Tubadest leiab kõik vajaliku ihuharimiseks.

Hinnad:

  •   Talurahva kamber 1 öö 70€ , lastevoodi kasutamine 1 voodi 15 €.
  •     Mõisniku kamber    1 öö 70 €

 

* Ööbimine ei sisalda hommikusööki

Alates 13 juuni-22 august võimalik külastada meie kõrtsi mis on avatud 10.00-18.00

*Ööbimine ei sisalda elamuskeskuse pileteid!

Toa broneerimiseks või info saamiseks

helista Linnuseemand +372 53 030 648

või Linnuseisand +372 50 96 301

kirjuta linnus@vastseliina.ee

või linnuseemand@vastseliina.ee

 

Talurahva kamber

 

Talurahva kamber on perekamber. Kogu mööbel kambris on originaalne ja meieni jõudnud tänu lahkele kogukonnale. Kambris asub veidi laiem voodi pereemale ja pereisale, ning kaks väiksemat pere lastele. Toas asub ka riidekapp, mis on pererahva kasutuses. Kamber ise on askeetlik ja aitab kogu oma olemusega rännata veidi ajas tagasi meie esi-emade ja -isade aega.

 

Mõisniku kamber

Mõisniku kamber on otsekui  loodud romantikutele või paarile, kes rändavad kahekesi, nautides üksnes teineteise seltsi. Mõisniku kambris võivad kergesti tekkida mõisniku mõtted, vaadates aknast välja kus silmapiiril avanemas vaade, mida nautisid ka Vastseliina mõisnikud. Kamber on sisustatud kohalike puumeistrite käte all valminud mööbliga. Kambrist leiab just paraja magamisaseme kahele ja mõnusa puhkenurga, kus meeldivalt omakeskis õhtut veeta, ning kaubakojast kaasa soetatud Klaretti mekkida.

 

Open in app

Šajā internetlapā tiek izmantotas sīkdatnes. Internetlapas tālākai izmantošanai piekrītat sīkdatņu izmantošanā.. Vairāk informācijas.. Piekrītu