Küsi pakkumist Piletid Avamisajad Menüü

ÖÖBIMINE

 

Väsinud palverändur või niisama teeline saab nüüd üksi või perega küsida ööbimist meie lahkest majast.  Oleme sisse seadnud kaks tuba, mida ühendab ühine eestuba, kus võimalik hoiustada kaasavõetud toidupoolist või ka ise sellest maitsvaid roogi valmistada. Köögis on võimalik kasutada külmikut, pliiti, veekeedukannu, kohvimasinat ja söögitarvikuid. Mõlemast toast avaneb imeline vaade linnusele.

  • Ööbimine ei sisalda elamuskeskuse pileteid!
  • Ööbimine ei sisalda hommikusööki. Alates juuni- august võimalik külastada meie kõrtsi, mis on avatud 10.00-18.00

Toa broneerimiseks, lisainfo saamiseks helista Linnuseemand +372 53 030 648 või Linnuseisand +372 50 96 301

  • Kõrtsmiku kamber  80 €/öö

Kõrtsmiku kamber on hubane tuba, kus saab mõnusalt leiba luusse lasta. Toa sisustus ja olemus aitavad rännata ajas tagasi kõrtsmiku tagakambrisse. Ööle kõrtsmiku kambris lisavad ehedust kõrtsist kostuv kõrtsimelu ja valmistavate roogade aromaatsed lõhnad. Toas asub riidekapp, mis on kambri kasutajate käsutuses ning üks lisavoodi kuhu saab puhkama panna kõrtsist kaasa tulnud sõbra.

Toas on lai voodi (DBL).
Toas on tualett ning dušinurk.

HIND 80 eurot/öö

  •   Kaupmehe kamber  70 €/öö

Kaupmehe kamber on otsekui loodud väsinud kaupmehele, kes rändab koos meeldiva seltsilisega. Kaupmehe kambris võivad kergesti tekkida inspireerivad ja suursugused mõtted, sest toast avaneb imeline vaade meie linnusele. Mõnusaks ajaveetmiseks ja hetke nautimiseks soovitame kaubakojast kaasa soetada linnuseisanda veini “Klarett”, et kaupmees ikka teaks, millist väärt kraami siit laia maailma saab kaasa viia.

Toas on lai voodi (DBL).
Toas on tualett ning dušinurk

HIND 70 eurot/öö

Galerii

Open in app

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Nõustun